اختصاص یک میلیارد تومان به‌منظور تکمیل بوستان شهدای گمنام در سال جاری

به نقل از شهرنیوز، مدیر منطقه چهار شهرداری قم از اختصاص یک میلیارد تومان به‌منظور تکمیل بوستان شهدای گمنام در سال جاری و پیشرفت ۳۵ درصدی آن خبر داد.

مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به پروژه تکمیل بوستان شهدای گمنام، اظهار داشت: این بوستان در بالای کوه خضر و محدوده یادمان شهدای گمنام واقع‌شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم بابیان اینکه حجم عملیات این بوستان ۵ هکتار است، افزود: یک میلیارد تومان به‌منظور احداث و تکمیل بوستان شهدای گمنام در بودجه امسال شهرداری منطقه چهار تعریف‌شده است.

اصفهانیان مقدم به اجرای ۳۵ درصد از حجم عملیات بوستان شهدای گمنام قم اشاره کرد و عنوان کرد: تکمیل سرویس بهداشتی بوستان و محوطه‌سازی ازجمله اقداماتی بوده که در راستای اجرای عملیات عمرانی بوستان شهدای گمنام انجام‌شده است.

وی به سایر اقدامات صورت گرفته از این پروژه نیز اشاره کرد و افزود: احداث آلاچیق و اجرای روشنایی در بوستان شهدای گمنام در برنامه سال ۹۹ شهرداری منطقه چهار لحاظ شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با توجه به موقعیت قرارگیری بوستان شهدای گمنام، تصریح کرد: عملیات آماده‌سازی طرح پایدارسازی جداره‌ها و بهسازی مسیر مسجد نیز از دیگر برنامه‌های احداث بوستان شهدای گمنام است.
انتهای پیام/