اعتبار ۵ میلیارد تومانی برای تکمیل بوستان شهیدان زین الدین در سال ۹۹

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به اینکه بوستان شهیدان زین الدین افتتاح شده، گفت: ۵ میلیارد تومان از اعتبارات منطقه به تکمیل بوستان شهیدان زین الدین اختصاص داده شد.

به گزارش قم نما، مهدی اصفهانیان مقدم در گفت و گو با شهرنیوز، با اشاره به تکمیل بوستان شهیدان زین الدین، اظهار داشت: همزمان با ایام شهادت شهید زین الدین بوستانی که با نام این شهید بزرگوار مزین شده است افتتاح شد.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به مساحت ۳ هکتاری این بوستان، افزود: در سال جاری ۵ میلیارد تومان به منظور تکمیل بوستان شهیدان زین الدین از محل اعتبارات منطقه چهار اختصاص داده شده است.

اصفهانیان مقدم با اشاره به اجرای عملیات عمرانی این بوستان تصریح کرد: محوطه سازی و کف فرش و همچنین جداره و پایدار سازی دیوارهای پیرامونی بوستان انجام شده است.

وی به دیگر اقدامات انجام شده در بوستان زین الدین هم اشاره کرد و گفت: نرده گذاری بوستان انجام شده و عملیات روشنایی و کاشت فضای سبز آن نیز تکمیل شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به موقعیت قرارگیری این بوستان، افزود: بوستان شهیدان زین الدین جنب مسجد شهرک شهید زین الدین واقع شده است.

انتهای پیام/