خبر خوش استاندار قم برای مشاغل آسیب‌دیده ناشی از کرونا/محدودیت‌های شبانه در قم ادامه دارد

استاندار قم خبر خوشی برای مشاغل آسیب دیده در ایام کرونا داشت و گفت: برای مشاغلی که در این شرایط آسیب دیدند و مراکز ورزشی تسهیلاتی در نظر گرفته شده که جزئیات آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، بهرام سرمست ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا ضمن گزارشی از وضعیت استان اظهار داشت: بنا به اعلام ستاد ملی تعداد شهرستان‌های وضعیت نارنجی چشم گیر است اما ۷ شهر وضع خوشایندی ندارند.

استاندار قم با بیان اینکه وضعیت قم قابل قبول است اما هیچ تضمینی برای غیرقابل برگشت بودن وضعیت نیست افزود: ما در حال عبور از وضع قرمزیم اما ادامه سیر نزولی مستلزم همکاری‌های آتی در وضعیت نارنجی است.

وی ادامه داد: از امروز مقررات و محدودیت‌های وضعیت نارنجی برای قم اعمال می شود همچنین شهرهای با وضعیت نارنجی بالای ۲۰۰ هزار نفر منع تردد خودرو از ۲۱ تا ۴ صبح ادامه دارد.
به گفته سرمست، قم مشمول این موضوع است نه تنها تردد خودروها در مبادی ورودی کنترل می‌شود بلکه محدودیت شبانه هم ادامه دارد.

استاندار قم خبر خوشی هم برای مشاغل آسیب دیده در ایام کرونا داشت و گفت: برای مشاغلی که در این شرایط آسیب دیدند و مراکز ورزشی تسهیلاتی در نظر گرفته شده که جزئیات آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/