دادگاه پروژه رضوان امروز برگزار می‌شود

رئیس کل دادگستری قم از برگزاری نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات پرونده شرکت انبوه سازی آبتین شکوه پارس ایرانیان موسوم به پروژه رضوان در تاریخ شنبه ۱۵ آذر در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی استان خبر داد.

به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام علی مظفری، با اشاره به محدودیت‌های کرونایی در کشور و تعداد زیاد شاکیان این پرونده بیان داشت: نخستین جلسه دادگاه ویژه جرائم اقتصادی در تاریخ ۱۵ آذر به صورت غیر علنی برگزار می‌شود و معاون دادستان قم به عنوان نماینده مدعی العموم برای دفاع از کیفرخواست در جلسه دادگاه حاضر خواهد شد.

رئیس‌کل دادگستری قم به صدور کیفرخواست این پرونده در مهرماه سال جاری اشاره کرد و گفت: مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق وصول سپرده از مردم و حیف و میل نمودن اموال مردم، مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای، تشکیل شبکه کلاهبرداری باندی و پولشویی از عواید حاصل از جرم، از اتهامات این پرونده بود که در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی استان رسیدگی خواهد شد.

این مقام قضایی اظهار داشت: متهمان شرکت انبوه سازی آبتین شکوه پارس ایرانیان موسوم به پروژه رضوان، اقدام به فروش ۱۳۲ واحد آپارتمان به ۱۴۰۰ نفر کردند که با شکایت شاکیان و گزارش های مراجع انتظامی، بازداشت شدند و رسیدگی به اتهامات آنان در دستور کار دادگستری استان قم قرار گرفت.
انتهای پیام/