وضعیت ۱۸ واحد تولیدی تملک شده توسط بانک‌های قم باید تا پایان امسال مشخص شود

استاندار قم با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف واحدهای صنعتی تملک شده توسط بانک‌ها گفت: تا پایان سال باید تکلیف ۱۸ واحد باقی مانده مشخص شود.

به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، بهرام سرمست صبح امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه باید در بیان مساله یک مدیر باید بتواند صورت مساله را به درستی ترسیم کند اظهار داشت: بعد از بیان مساله و توان ترسیم آن، باید حل آن را مورد توجه قرار دهد و این موضوع مستلزم تجزیه و تحلیل است.

استاندار قم افزود: وقتی فله‌ای تعدادی واحد تملیکی را در دستور بررسی قرار دهیم کاری از پیش نمی‌رود، بلکه این واحدها باید تفکیک شود که چه تعداد از آن‌ها قابلیت پیگیری دارد یا ندارد، پس از آن برای هر کدام راهکاری جداگانه تعریف کنیم.
وی با اشاره به اینکه فرایند مهم نیست بلکه برایند بررسی و پیگیری‌ها باید گزارش شود تصریح کرد: اینکه واحدی در تملک بانک معطل باشد قابل پذیرش نیست، نتیجه کار نشان می‌دهد از ۷۲ واحد تنها ۱۷ واحد تعیین تکلیف نشده این موضوع قابل تقدیر است اما اینکه طی سه ماه گذشته خروجی نداشته قابل تامل است که باید این مساله تا پایان سال تعیین تکلیف شود.

سرمست به مسائل و مشکلات داخلی شهرک‌های صنعتی اشاره کرد و گفت: مشکلات داخلی باید از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی بررسی و در صورت لزوم به ستاد ارجاع داده شود.

انتهای پیام/