اجرای راه‌اندازی آزمایشی تله سیژ بوستان علوی

معاون خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر توسعه مراکز تفریحی در شهر قم از نصب تجهیزات و راه‌اندازی آزمایشی تله سیژ بوستان علوی و افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش قم نما، سید امیرسامع در گفت‌وگو با شهرنیوز با اشاره به‌ضرورت توسعه مراکز تفریحی در شهر قم، اظهار داشت: ایجاد چنین مناطقی به‌منظور جذابیت شهر قم برای جوانان و خانواده‌ها بسیار بااهمیت بوده و به همین منظور توسعه فضاهای سبز و مراکز تفریحی ازجمله تأکیدات ویژه شهردار قم است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم افزود: ما در شهر قم نیاز داریم که جوانان حس کنند شهر برای آنها اقداماتی کرده و برای آنها مناسب شده است و بتوانند در مراکزی که ایجادشده لحظات شاد و دل‌انگیز بگذرانند که باغ پرندگان ازجمله مراکزی است که می‌تواند لحظات خوبی را برای شهروندان ایجاد کند.

سامع ادامه داد: در تلاش هستیم که با رعایت همه مسائل فرهنگی و اجتماعی و زیست‌محیطی شاهد توسعه چنین فضاهایی در شهر قم باشیم.

وی تله سیژ بوستان علوی را یکی از این پروژه‌ها خواند و گفت: تجهیزات تله سیژ نصب‌شده و راه‌اندازی آزمایشی آن نیز توسط شرکت عمران معصومیه اجراشده است، این پروژه به‌زودی افتتاح‌شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/