آماده‌باش ۱۵۰۰ نیروی خدمات شهری برای مقابله با آبگرفتگی

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با توجه به بارش‌های در پیش، از آماده‌باش همه نیروهای آتش‌نشانی و ۱۵۰۰ نیروی خدمات شهری خبر داد.

به گزارش قم نما، سید محسن میرهادی در گفت‌وگو با شهرنیوز در رابطه با آماده‌باش نیروهای شهرداری با توجه به بارش‌های پیش‌رو، اظهار داشت: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران از روز شنبه تمام نیروهای آتش‌نشانی به‌صورت آماده‌باش هستند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به آمادگی شهرداری‌های مناطق به‌منظور کنترل آب‌های روان، افزود:۱۵۰۰ نیروی معاونت خدمات شهری نیز در این ایام آماده‌باش هستند که از هرگونه آب‌گرفتگی جلوگیری کنند.

میرهادی از آمادگی ماشین‌آلات سبک و سنگین و پمپ‌های مکش برای ورود به عملیات در صورت هرگونه آبگرفتگی هم خبر داد و گفت: نقاط بحرانی در مناطق مختلف شهر شناسایی‌شده‌اند و برای اطمینان کیسه‌های شن موردنیاز در نقاطی که مشکل داشتند، قرار داده‌شده است.

وی از لایروبی کانال‌ها و انهار هم خبر داد و افزود: این کار نیز به‌صورت کامل انجام‌شده است و در مناطق به‌صورت مستمر رصد می‌شود که گرفتگی انهار به بحث آب‌گرفتگی کمک نکند.
انتهای پیام/