ارائه خدمات در دستگاه‌های دولتی با کارت شناسایی الزامی می‌شود

استاندار قم از مصوبه جدید ستاد ملی مقابله با کرونا برای ارائه خدمات دولتی با ازائه کارت شناسایی خبر داد

به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم ، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده به ارائه گزارشی از این جلسه پرداخت و اظهار داشت: وضعیت استان طی هفته گذشته با توجه به محدودیت‌ها و تعطیلی‌های اعمال شده از حیث بستری و آمار فوتی‌ها سیر نزولی داشته است.

استاندار قم تأکید کرد: محدودیت‌های مصوب که طی هفته‌های گذشته تا زمان تغییر وضعیت قرمز استان ادامه خواهد داشت.

وی با اظهار امیدواری برای سرعت گرفتن سیر نزولی بیماری کرونا گفت: خوشبختانه در اکثر استان‌ها اعمال این محدودیت‌ها شرایط را تحت کنترل در آورده اما این محدودیت‌ها ادامه خواهد داشت.
سرمست با اشاره به مصوبه جدید ستاد ملی مقابله با کرونا تصریح کرد: مصوب شد ارائه خدمات عمومی و دولتی به مردم الزاماً با ارائه کارت شناسایی معتبر با کد ملی الزامی انجام خواهد شد.

استاندار قم به تصمیم‌های جدید درباره روند تعطیلی ادارات دولتی اشاره کرد و گفت: براساس مصوبات هفته قبل دستگاه‌های دولتی و اجرایی در دو دسته خدمات ضروری و غیرضرور قرار دارند که همان روال ادامه فعالیت خواهند داشت با این شرط که بدون ایجاد اختلال در خدمت رسانی به مردم باید با کمترین نیرو خدمات خود را ارائه کنند و تصمیم این اقدام با بالاترین مسئول آن دستگاه خواهد بود.

انتهای پیام/