پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی(ع) در قم احداث می‌شود

شهردار قم از ساخت پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی(ع) در قم خبر داد.

به گزارش قم نما، سید مرتضی سقاییان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در یک سال گذشته اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه‌های شهرداری را با تغییر مواجه کرده و وظایف جدیدی را بر عهده شهرداری گذاشته است.

وی تأخیر در افتتاح پروژه‌های تفریحی را یکی از آسیب‌های شیوع ویروس کرونا دانست و افزود: به خاطر مشکلات کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیاری از پروژه‌های تفریحی استان قم آماده بوده اما امکان استفاده شهروندان وجود ندارد.

شهردار قم ادامه داد: پارک بازی بوستان علوی، باغ پرندگان، تله سیژ، پارک بازی بوستان غدیر آماده بوده اما باید منتظر شویم تا شرایط بهبود پیداکرده و ستاد مبارزه با کرونا اجازه بازگشایی صادر کند تا مردم بتوانند استفاده کنند.
وی از افتتاح مراکز تفریحی در تمام مناطق تا پایان سال خبر داد و گفت: پارک بازی غدیر با ۳۰میلیارد تومان اعتبار آماده بهره‌برداری بوده و پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر به‌زودی اجرایی می‌شود.

سقاییان نژاد ۲۰ متر فضای سبز در شهر قم را عامل افزایش سرانه فضاهای تفریحی دانست و خاطرنشان کرد: مساحت فضای سبز در قم امروز به بیش از ۲۵ میلیون مترمربع رسیده که در افزایش نشاط اجتماعی تأثیر بسیاری داشته است.

انتهای پیام/