۲۴۰۰ سبد غذایی بین نیازمندان روستایی قم توزیع شد

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: در مرحله سوم پویش ایران همدل تاکنون ۲ هزار و ۴۰۰ خانوار مددجوی روستایی قمی سبد غذایی خود را دریافت کرده‌اند.

روابط عمومی کمیته امداد قم، محمدابراهیم نعیمی در این زمینه افزود: توزیع سبد کالای ویژه خانوارهای مددجوی روستایی از نیمه آبان ماه امسال آغاز شد و طی سه روز به پایان رسید.

وی با بیان اینکه کار توزیع این سبدهای حمایتی به سایر مددجویان استان در اداره‌های تابعه ادامه خواهد داشت، افزود: سبدهای غذایی خانوارهای مددجو شامل برنج، مرغ و روغن است.

وی تصریح کرد: خانوارهای مددجوی شهری که تاکنون موفق به دریافت سبد کالای حمایتی نشده‌اند می‌توانند با در دست داشتن کد ملی سرپرست خانوار و کارت بانکی صندوق امداد ولایت و پس از دریافت پیام به فروشگاه‌های طرف قرارداد این نهاد مراجعه کنند.

نعیمی گفت: مددجویان برای اطلاع از زمان توزیع و فروشگاه‌های طرف قرارداد می‌توانند با دفاتر کمیته امداد در اداره‌های تابعه استان تماس بگیرند.

وی با دعوت از مردم برای مشارکت در این امر خداپسندانه گفت: نیکوکاران و خیران می‌توانند با واریز وجوهات خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۱۲۵ در مرحله سوم پویش ایران همدل شرکت کنند.