برنامه هفتم توسعه مهم‌ترین برنامه تاریخ انقلاب اسلامی است

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:برنامه هفتم توسعه اولین برنامه‌ای است که در گام دوم انقلاب تدوین می‌شود که موجب تحولات دیگر می‌شود، لذا می‌توان گفت مهم‌ترین برنامه تاریخ انقلاب اسلامی است.

به نقل از خبرگزاری مهر قم ، ظهر سه شنبه محسن رضایی در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه پیرامون برنامه هفتم توسعه کشور و آمادگی مجمع تشخیص مصلحت نظام در شنیدن نظریات حوزه در باب فرهنگ و اقتصاد با وی گفت و گو کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برنامه هفتم توسعه اولین برنامه‌ای است که در گام دوم انقلاب تدوین می‌شود که موجب تحولات دیگر می‌شود، لذا می‌توان گفت مهم‌ترین برنامه تاریخ انقلاب اسلامی است و در آستانه تدوین این برنامه آماده شنیدن نظریات و برنامه‌های حوزه در باب فرهنگ و اقتصاد هستیم چرا که معتقدیم حوزه و روحانیت رکن اساسی کشور و جامعه است.

وی خاطرنشان ساخت: ما از همه نخبگان دعوت کردیم و موضوع برنامه هفتم توسعه را برای آنان توضیح داده‌ایم و از آنان برنامه و ایده خواسته‌ایم و در این میان بهترین فرصت است که حوزه نظریات و برنامه‌های خود را در عرصه‌های مختلف فرهنگ، اقتصاد و سایر عرصه‌ها را ارائه دهد و مشخص کند که حوزه در این تحولات کشور چه نقشی می‌تواند ایفا کند.