توزیع ۱۰ هزار سبد غذایی میان نیازمندان قم در قالب طرح ایران همدل

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) قم گفت: کمیته امداد استان با مشارکت سپاه علی بن ابیطالب (ع) در مرحله سوم پویش ایران همدل ۱۰ هزار سبد غذایی به ارزش هر کدام سه میلیون ریال بین نیازمندان استان توزیع می کند.

به نقل از روابط عمومی کمیته امداد قم اکبر میرشکار قم ضمن قدردانی از مردم نیکوکار و خیران که در مرحله اول و دوم پویش ایران همدل با تمام توان خود این نهاد را همراهی کردند اظهار داشت: مرحله سوم این پویش نیز همزمان با ایام میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت در یازدهم آبان ماه آغاز و تا بیست و هفتم آبان ماه ۹۹ همزمان با سالروز شهادت شهید مهدی زین الدین ادامه خواهد داشت.

وی بااشاره به اینکه تمام کارکنان این نهاد باز هم با یک اقدام جهادی در این پویش خواهند درخشید تصریح کرد: اقلام غذایی و معیشتی از محل وجوهات نقدی خریداری مراسمی در سالروز شهادت زین الدین بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی سبد کالای معیشتی را شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و حبوبات دانست و افزود: ارزش هر سبد غذایی سه میلیون ریال است.

مدیرکل کمیته امداد قم با دعوت از مردم برای مشارکت در این امر خداپسندانه بیان کرد: نیکوکاران و خیران می توانند با واریز وجوهات خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۱۲۵ با عنوان کمک های مومنانه در مرحله سوم پویش ایران همدل شرکت کنند.