مدعیان آزادی بیانِ حامی توهین به پیامبر تحمل هیچ انتقادی ندارند

مدعیان آزادی بیانِ حامی توهین به پیامبر تحمل هیچ انتقادی ندارند

شورای هماهنگی اصولگرایان قم در واکنش به توهین رئیس جمهور فرانسه در بیانیه اعلام کرد: مدعیان آزادی بیان حامی توهین به پیامبر تحمل هیچ انتقادی را ندارند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

یرِیدُونَ لِیطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ
“آنان می‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند؛ ولی خدا نور خود را کامل می‌کند هر چند کافران خوش نداشته باشند”

در حالی که انتشار کاریکاتوری موهن در یک نشریه فرانسوی به قصد توهین به ساحت نورانی پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) خشم، تأثر و تأسف امت اسلامی در سرتاسر جهان را برانگیخته بود، اقدام نابخشودنی «امانوئل مکرون» رئیس جمهور فرانسه در حمایت از این اقدام به بهانه آزادی عقیده نفرت از این اقدام پلید را صد چندان نموده است.

تردیدی نیست که اهانت به پیامبر رحمت و رأفت، اهانت به جامعه بشریت و همه انبیا و کتب آسمانی است و تکرار این اقدام در بین برخی کشورهای غربی، چهره اصلی پنهان شده در زیر نقاب شرارت بار دولت‌های غربی را بیش از پیش روشن و رسوا ساخته است.

رئیس جمهور فرانسه در حالی با ادعای آزادی بیان از این اقدام شنیع حمایت می‌کند که تاب بیان یک جمله، یک تصویر و یا نقد علیه دولت منحوس صهیونیستی را ندارد و افراد زیادی را به این اتهام راهی زندان و محکوم به جرایم سنگین نموده است.

احزاب و گروه‌های اصولگرای استان قم ضمن محکومیت این سلسله اقدامات اسلام هراسانه، اطمینان دارند که این گونه حرکت‌های نابخردانه نخواهد توانست جلوی گسترش دین مبین اسلام در پهنه اروپا را بگیرد و از کلیه گروه‌های سیاسی انتظار دارند تا با اعلام انزجار نسبت به این حرکت امانوئل مکرون، مقابل این قبیل جسارت‌ها سکوت نکرده و اتحاد دنیای اسلام علیه تمامی کفر را به نمایش بگذارند.

شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم
منبع : مهر قم