آغاز ویژه برنامه های ۹ ربیع الاول مسجد مقدس جمکران

تولیت مسجد مقدس جمکران از اجرای ویژه برنامه های نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت صاحب الزمان(عج)، به‌صورت فراگیرتر با بهره گیری از ظرفیت رسانه ملی و شبکه های مجازی خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان در جلسه مدیران مسجد مقدس جمکران گفت: با همت خادمان فرهنگی و رسانه ای این مکان مقدس برنامه های ایام نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت صاحب الزمان(عج)، امسال بصورت فراگیرتر با بهره گیری از ظرفیت رسانه ملی و شبکه های مجازی تدارک دیده شده است.

تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره اجرای طرح قربانی به نیت سلامتی و فرج امام زمان(علیه السلام) اعلام کرد: مقادیر قابل توجهی گوشت قربانی در چند مرحله به خانواده های نیازمند در سراسر کشور اهدا شد و این طرح در گام جدید همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و ایام ولادت پیامبر اعظم (ص) با همت خادمان و خیران و عاشقان امام زمان (ارواحنا فداه) باقوت ادامه می یابد.

وی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت‌های بالای هنر به ویژه هنرهای نمایشی در مسیر ترویج سبک زندگی دینی و معارف ناب مهدوی گفت: باید بیش از پیش از کارگردانان و نویسندگان و سایر هنرمندان متعهد برای تولید آثار سینمایی و تلویزیونی فاخر و غنی حمایت کرد./فارس قم