آسمان قم در شب میلاد پیام(ص) نورافشانی می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از آمادگی شهرداری قم برای نورافشانی آسمان شهر در شب میلاد پیامبر اکرم(ص) و ۱۳ آبان خبر داد.

مهدی کلانترزاده در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم به نمایندگی از شهرداری قم برای برگزاری مراسم ۱۳ آبان امسال طبق مصوبات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به تقارن این مراسم با هفته وحدت گفت: شهرداری قم آمادگی دارد تمام ظرفیت‌های خود را در حوزه‌های تبلیغی، خدماتی، فرهنگی، ترافیکی و … برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم به کار گیرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اعلام آمادگی برای نورافشانی آسمان شهر در شب میلاد پیامبر اکرم(ص) اضافه کرد: شهرداری قم همکاری هرچه بیشتر برای برگزاری مراسم‌های روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را وظیفه خود می‌داند.

وی همچنین با توجه به همزمانی هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ادامه داد: در تبلیغات شهری تلفیق این دو مناسبت هم مد نظر قرار خواهد گرفت و با محوریت نشاط اجتماعی و پررنگ شدن نقش شهروندان در گرامی‌داشت مناسبت‌های ملی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

کلانترزاده ضمن اشاره به فعالیت‌های گسترده مدیریت شهری در ایام محرم و صفر و ایجاد شور حسینی در شهر قم گفت: از تمام شهروندان و خانواده‌هایی که با مشارکت در طرح «هر خانه یک حسینیه» به خیل عظیم عزاداران حسینی پیوسته‌اند، تشکر می‌کنم./فارس قم