انقلاب اسلامی دارای ظرفیت عظیم بین المللی است

مدیر حوزه های علمیه گفت: در لایه های زیرین ارتباطات جهانی انقلاب اسلامی دارای ظرفیت عظیم بین المللی است.

آیت الله علیرضا اعرافی عصر دوشنبه در دیدار با آقای قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مجلس را نقطه آرمان‌ها و آرزوهای مردم دانست و افزود: باید با همدلی بیشتر و توجه به قدرت عظیم الهی به حل مشکلات کشور در زمینه‌های مختلف پرداخت.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور بیان کرد: توجه به ظرفیت‌های عظیم بین‌المللی انقلاب اسلامی امری ضروریست که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مجلس جدید در بارور کردن و فعال سازی ظرفیت عمیق بین‌المللی انقلاب اسلامی می‌تواند نقش مهم و اثرگذاری داشته باشد، افزود: در لایه‌های زیرین ارتباطات بین‌المللی، انقلاب اسلامی دارای ظرفیت‌های عظیم بین‌المللی است.

آِیت الله اعرافی، حوزه و دانشگاه را دارای نقش مهمی در توجه به ظرفیت بین‌المللی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: تلاش ما در مرکز مدیریت این است که حوزه ظرفیت و توانایی علمی اش را بالاتر ببرد و بیش از پیش بتواند پاسخگوی نیازهای جامعه و نظام اسلامی و اقشار مختلف باشد.

وی با اشاره به احادیث و روایات بالاترین فیض الهی را کسب علم و دانش دانست و افزود: چنانچه علم و دانش توأم با غفلت باشد و انسان نداند که این علم را خدای متعال به او داده است خود یک مانع بزرگ بر سر راه بندگی خداوند می‌شود./مهر قم