سهولت تردد در مسیر ریل راه آهن با احداث زیرگذر

مدیر منطقه دو شهرداری قم از احداث دو زیر گذر در مسیر ریل راه آهن و برای سهولت تردد در خیابان امام رضا(ع) در خیابان رسول دادخواه خبر داد.

رضا رحیمی در گفت وگو با شهرنیوز، با اشاره به برنامه ساخت دو زیرگذر جدید برای ریل راه آهن، اظهار داشت: با متوقف کردن حرکت قطارها در یک شیفت کاری و جمع آوری ریل راه آهن به مدت ده ساعت عملیات نصب باکس‌های مخصوص زیرگذر عابر پیاده در خیابان رسول دادخواه انجام خواهد شد.

مدیر منطقه دو شهرداری قم افزود: احداث دو زیرگذر عابر پیاده جهت عبور شهروندان از مسیر ریل راه آهن و تردد به خیابان امام رضا(ع) در خیابان رسول دادخواه در دستور کار شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

رحیمی ادامه داد: زیرگذر اول در محدوده پل ۹ دی در حال احداث است و عملیات نصب باکس‌ها تا پایان روز شنبه به طول خواهد انجامید.

وی اظهار داشت: به زودی عملیات احداث زیرگذر دوم نیز اجرایی خواهد شد که با احداث این دو زیرگذر اهالی به آسانی می‌توانند دردو سوی ریل تردد کنند.

مدیر منطقه دو شهرداری قم افزود: یکی از مهم ترین دلایل احداث این زیرگذرها سهولت تردد شهروندان به مصلای قدس برای برپایی نماز جمعه است.

رحیمی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر قم درسال جاری، در تقاطع رسول دادخواه و پاسداران زیرگذری جهت اتصال بلوار پاسداران به بلوار امام رضا(ع) احداث خواهد شد.