نصب و به‌روزرسانی ۴۰ المان عاشورایی در قم

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: برای ایام محرم امسال نصب و به‌روزرسانی ۴۰ المان عاشورایی از جمله المان نخل در میدان آستانه برنامه‌ریزی شده است.

سید محمد موسوی منش با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان، اظهار داشت: در این راستا ۴۰ المان عاشورایی در شهر قم نصب وبه‌روز رسانی شده است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به نصب ۱۰ المان نخل در میدان آستانه، اظهار داشت: همچنین ۱۰ المان بیرق، ۱۰ المان زنجیر و ۱۰ المان کاسه سقا نصب و به‌روزرسانی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به نصب ۵۰ هزار متر ریسه مشکی در سطح شهر به مناسبت این ایام، افزود: همچنین برای فضاسازی شهر قم در ایام محرم هزار و ۵۰۰ آویز مشکی نصب شده است.

موسوی منش ادامه داد: یکی دیگر از اقداماتی که در زمینه سیما و منظر شهری در ایام محرم صورت گرفته، به‌روزرسانی سروهای سطح شهر ویژه ایام محرم است.

وی گفت: همچنین به‌روزرسانی المان‌های نوری سطح شهر به روشی که مناسب با حال و هوای شب‌های محرم باشد، در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به وجود برج‌های اذان گو در سطح شهر، ادامه داد: پخش نواهای محرمی در این برج‌ها از جمله برنامه‌ریزی‌های این ایام است./شهرنیوز