تولید روزانه ۲ هزار ماسک توسط گروه جهادی کریمه اهل بیت(س)

قم نما / با تلاش جمعی از بانوان جهادگر روزانه ۲ هزار ماسک توسط گروه جهادی کریمه اهل بیت(س) که متشکل از خادمین افتخاری حرم حضرت معصومه(س) هستند تولید می شود.

محمود داودآبادی مسؤول بسیج سازندگی استان قم با حضور در کارگاه تولید ماسک در حرم مطهر حضرت معصومه(س) که به همت گروه جهادی کریمه اهل بیت(س) راه اندازی شده، با جهادگران این گروه دیدار و گفت وگو کرد.

شهبازی مسؤول این گروه جهادی با اشاره به اینکه اکثر بانوان این گروه از خادمین افتخاری حرم مطهر هستند، گفت: با توجه به نیاز مردم در مقابله با کرونا به ویژه در ماه های محرم و صفر کارگاه تولید ماسک را راه اندازی کرده و روزانه بالغ بر دو هزار عدد ماسک تولید می کنیم.

داودآبادی در این بازدید با اشاره به اینکه گروه های جهادی نقش موثری در مقابله با ویروس کرونا در ابعاد مختلف ایفا کردند، بیان کرد: سازمان بسیج سازندگی تمام توان خود را به کار بسته تا هر گونه پشتیبانی مورد نیاز از فعالیت های این گروه ها را انجام دهد.

وی ضمن تقدیر از بانوان این گروه جهادی خاطرنشان کرد: پشتیبانی مورد نیاز از این کارگاه نیز صورت خواهد گرفت تا این بانوان بتوانند در حد توان با تولیدات خود خدمتی در ماه محرم به عزاداران حسینی ارائه دهند./فارس قم