تفاهم نامه فروش آسفالت میان سازمان توسعه و عمران قم و شهرداری قنوات

قم نما / تفاهم نامه فروش آسفالت میان سازمان توسعه و عمران شهرداری قم و شهرداری قنوات امضا شد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، تفاهم نامه فروش آسفالت میان سازمان توسعه عمران شهرداری قم و شهرداری قنوات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری، توسط ابوالفضل میریک امامی، مدیرعامل سازمان توسعه عمران شهرداری قم و رضا شکاری، شهردار قنوات امضا شده است.

قرار است طبق این تفاهم‌نامه آسفالت به ارزش ۱۵ میلیارد ریال تولیدی کارخانه امیرکبیر سازمان توسعه عمران شهرداری قم به شهرداری قنوات واگذاری شود.

فروش تولیدات کارخانه آسفالت شهرداری قم می‌تواند درآمد پایداری برای سازمان توسعه عمران شهرداری قم ایجاد کرده و کمکی برای پیشبرد بهتر پروژه‌های عمرانی در شهر باشد.

سه نوع آسفالت بیندر کوهی، توپکا کوهی و ماسه آسفالت کوهی موضوع این تفاهم‌نامه بوده و ملاک کنترل کیفیت این آسفالت هم آزمایش‌های انجام شده در مجتمع امیرکبیر است.

قرار است کل مبلغ تفاهم نامه تا پایان سال جاری تسویه شده و قیمت خرید بر مبنای درب کارخانه امیرکبیر محاسبه شود.

کارخانه امیرکبیر از مجهزترین کارخانه های تولید آسفالت کشور است که با ظرفیت تولید ۲۴۰ تن آسفالت در ساعت فعالیت می‌کند. این کارخانه در مجتمع شماره ۲ امیرکبیر واقع شده که از مدرن ترین و مجهزترین کارخانه های تولید آسفالت در کشور و اولین کارخانه تمام اتوماتیک استان است.