نصب تابلوی معرفی دفاتر رسانه‌ای به مناسبت روز خبرنگار در قم

قم نما / مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از نصب تابلوهای معرفی دفاتر رسانه‌ای قم به مناسبت روز خبرنگار خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، مهدی کلانتر‌زاده با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار و تکریم اهالی رسانه از سوی شهرداری قم، اظهار داشت: اداره‌کل ارتباطات و اموربین‌الملل شهرداری قم تصمیم گرفت در راستای تکریم اهل رسانه در این روز، تابلوی معرفی دفاتر رسانه‌ای در قم را تهیه و در ابتدای کوچه‌های محل استقرار این دفاتر نصب کند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم افزود: در مرحله نخست این تابلوها در ورودی دفاتر روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های استان قم، دفاتر خبرگزاری‌های رسمی و پایگاه‌های خبری استان نصب می‌شوند.

کلانترزاده از دارندگان این شرایط خواست که در صورت تمایل برای نصب تابلوهای شناسایی دفاتر رسانه‌ای، درخواست خود را به این اداره‌کل اعلام کنند.

وی همچنین از بازدید مسئولین اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از دفاتر رسانه به مناسبت روز خبرنگار خبر داد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به نقش رسانه‌ها در ارتقای سرمایه‌های اجتماعی و تقویت اعتماد عمومی، گفت: رسانه‌ها می‌توانند بازوی تحقق اهداف مهم مدیریت شهری بوده و نقش پررنگی در تقویت مشارکت مردم ایفا کنند.