خبرنگاران پرچمدار عرصه‌ مقابله با جریان تحریف هستند

قم نما / آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در پیامی با اشاره به پرچمداری خبرنگاران در عرصه مبارزه با تحریف واقعیت‌ها که مورد تأکید مقام معظم رهبری است روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) و نماینده ولی فقیه در استان قم در پیامی به شرح ذیل روز خبرنگار را تبریک گفت.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بر آنان که مسیر زندگانی خویش را در راه آگاهی به زمانه خرج نموده‌اند و در مسیر آگاه‌سازی جامعه رسالتی سنگین بر دوش می‌کشند.

در ایام عید سعید غدیر و نزول آیه ابلاغ، توجه به جایگاه خبرنگارانی که حرمت قلم را گرامی می‌دارند و با صداقت خویش توان نوشتن و مجال گفتن را جز در مسیر حق و حقیقت به کار نمی‌گیرند، ضروری است. جایگاه مؤثری که نقش ممتازی در بصیرت افزایی جامعه دارد. در شرایط کنونی که جنگ رسانه‌ای از مهم‌ترین ابزار دشمنان قسم‌خورده این ملت به شمار می رود، رزمندگان عرصه رسانه، مدافعان حریم امنیت روانی جامعه هستند که زحماتشان در این راستا ستودنی است.

بی‌تردید مقابله با جریان تحریف واقعیت‌ها که به فرموده مقام معظم رهبری لبه دوم قیچی تحریم است مهم‌ترین عرصه‌ای است که خبرنگاران عزیز پرچم‌دار آن هستند و پیروزی بر جریان تحریف پیروزی بر تحریم‌های ظالمانه را قطعاً به همراه خواهد داشت.

این‌جانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره امام و شهدای عزیز خصوصاً خبرنگار شهید محمود صارمی رحمت‌الله علیه از جوار مضجع شریف حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها عافیت مستدام و حسن عاقبت یکایک اصحاب رسانه را از خداوند متعال خواستارم و به امید آینده‌ای نزدیک که مهم‌ترین خبر عالم را در ظهور منجی عالم بشریت بنگارید دعاگویتان هستم.

نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس قم

سیدمحمد سعیدی