لزوم حمایت دولت و مسوولان برای تقویت امکانات هلال احمر

قم نما / نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تقویت و تجهیز امکانات جمعیت هلال احمر و همچنین تامین نیروهای انسانی نیازمند حمایت، همکاری و تلاش بیشتر دولت، نمایندگان مجلس، مسئولین دستگاه ها و وزارتخانه‌های ذیربط هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در دیدار مدیران جمعیت هلال احمر استان قم، گفت: هلال احمر یکی از مردمی‌ترین دستگاه‌های کشور است که از ظرفیت‌‌های بسیار خوبی برای جذب نیروهای داوطلب مردمی برخوردار است و همچنین به دلیل وجود حوزه‌های علمیه، می‌تواند از نیروهای طلبه برای کارهای جهادی استفاده نماید.

وی تصریح کرد: استان قم شاهراه مواصلاتی ۱۷ استان در کشور محسوب می‌شود به همین دلیل حوادث و تصادفات جاده‌ای بسیاری در آن رخ می‌دهد و همچنین به دلیل زلزله خیز بودن و حوادث غیرمترقبه نیازمند تقویت امکانات و تجهیزات است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای تقویت و تجهیز امکانات جمعیت هلال احمر و همچنین تامین نیروهای انسانی نیازمند حمایت، همکاری و تلاش بیشتر دولت، نمایندگان مجلس، مسئولین دستگاه ها و وزارتخانه‌های ذیربط و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین برای رفع موانع و مشکلات این جمعیت هستیم.