استاندار: همه مسئولان قم پشتیبان تولید باشند

قم نما / استاندار قم اهمیت تولید، اشتغال و رفع موانع واحدهای صنعتی را مورد توجه قرار داد و به همه مسئولان استان تاکید کرد که پشتیبان تولید باشند.

بهرام سرمست روز سه‌شنبه در بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه استان قم خاطرنشان کرد: بازدید میدانی از واحدهای صنعتی و تولیدی و رفع مشکلات و دغدغه‌های تولیدکنندگان از برنامه‌های کاری مهم استان است.

وی اظهار داشت: امروز از یک شرکت تولیدی سلامت‌محور در تولید قرص جوشان، واحد تولید تجهیزات ساختمانی و همچنین یک واحد پلیمری و شیمیایی دانش‌بنیان بازدید به عمل آمد.

استاندار قم تصریح کرد: واحد پلیمری و شیمیایی که امروز از آن بازدید شد می‌تواند به دلیل برخورداری قم از دریاچه نمک و ظرفیت‌های معدنی آن فعالیت‌های خود را در جنب این دریاچه نیز توسعه دهد.

وی تصریح کرد: ابتکار عمل و حرکت به جلو و طرح‌های توسعه‌ای از مزیت‌ها و قابلیت‌هایی بود که این سه واحد تولیدی از آن‌ها برخوردار هستند.

وی گفت: این واحدها متقاضی اختصاص زمین صنعتی برای توسعه فعالیت‌های تولیدی هستند که برای این منظور اقدام های لازم انجام خواهد شد.

سرمست یادآور شد: بانک‌های عامل باید نیاز به نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی استان را به‌موقع تامین کنند.

استاندار قم امروز با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه ضمن افتتاح خط تولید یک شرکت سلامت‌محور در تولید قرص‌های جوشان، از یک شرکت تولید تجهیزات ساختمانی و واحد تولید محصولات شیمیایی بازید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌ها و ظرفیت‌های تولیدی این سه واحد صنعتی قرار گرفت.