۳۲۵ تن شکر برای تنظیم بازار در قم توزیع می‌شود

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان مواد غذائی قم از توزیع ۳۲۵ تن شکر برای جبران کمبود و تنظیم بازار در قم خبر داد.

به گزارش قم نما، سید ابراهیم صحفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به کمبود شکر در بازار استان اظهار داشت: به علت‌های مختلف چند وقتی بوده که بعد از تصویب قیمت در ستاد تنظیم بازار با مشکلاتی در عرضه و توزیع شکر روبرو شده‌ایم.

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان مواد غذائی قم از خرید و ورود شکر مصرف خانوار به قم خبر داد و ابراز کرد: بیش از ۳۰۰ تن حواله شکر به بنکداران جهت توزیع به واحدهای صنفی جهت مصرف خانوار تخصیص داده شد.

وی با بیان اینکه این شکرها به‌منظور مدیریت و تنظیم بازار عرضه می‌شود، تصریح کرد: تا دو روز آینده و با آماده شدن شکرهای بسته‌بندی اقدام به توزیع می‌کنیم که امیدواریم مشکل کمبود شکر تا حد زیادی مرتفع شود.
صحفی با تأکید بر اینکه بخشی از شکر خریداری‌شده به قم واردشده و در حال بسته‌بندی جهت توزیع بین واحدهای صنفی مربوطه هستیم، یادآور شد: تعدادی تریلی در کارخانه شکر در حال بارگیری است که تا چند روز آینده جهت بسته‌بندی و توزیع آماده‌سازی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: سعی بر آن داریم که توزیع شکر در کلیه واحدهای صنفی دارای پروانه کسب معتبر انجام شود و همشهریان عزیز قادر به خرید شکر از نزدیک‌ترین واحد صنفی باشند.

انتهای پیام/