مردم برای پیشرفت کشور در انتخابات شرکت کنند

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: مردم اگر پیشرفت کشور را می‌خواهند باید حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند تا دولت با قدرت و پشتوانه بیشتری بتواند حقوق ملت را استیفا کند.

به گزارش پایگاه خبری قم نما، آیت‌الله سید محمد سعیدی پس از شرکت در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در مسجد امیرالمومنین(ع) قم ، افزود: هرچه حضور مردم در انتخابات باشکوه‌تر باشد، جمهوریت این نظام ولایی بیشتر به نمایش گذاشته می‌شود و دشمنان از تلاش برای تحریم و تضعیف این نظام ولایی ناامیدتر خواهند شد.

وی شرکت در انتخابات را یک تکلیف عینی برای همه آحاد جامعه دانست و اضافه کرد: عمل به این تکلیف هم از نظر تایید نظام الهی و هم از نظر ناامید کردن دشمنان، در نزد خداوند متعال ماجور است و خداوند برای هر قدمی که در این راه برداشته شود ثواب می‌نویسد.

وی انتخابات را تجلی جمهوریت نظام دانست و ادامه داد: هرچه حضور مردم در انتخابات باشکوه‌تر باشد، جمهوریت این نظام ولایی بیشتر به نمایش گذاشته می‌شود و دشمنان از تلاش برای تحریم و تضعیف این نظام ولایی ناامیدتر خواهند شد.

سعیدی تاکید کرد: مردم اگر پیشرفت کشور را می‌خواهند باید حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند تا دولت با قدرت و پشتوانه بیشتری بتواند حقوق ملت را استیفا کند.
ایرنا قم/