مردم حضوری گسترده در پای صندوق های رای دارند

استاندار قم گفت: مردم این استان در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حضوری گسترده در پای صندوق های رای دارند.

به گزارش پایگاه خبری قم نما، سید محمدآقامیری روز جمعه پس از شرکت در انتخابات مرحله دوم ریاست جمهوری در مسجد حضرت زینب(ع) درمنطقه نیروگاه قم اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در انتخابات سرنوشت ساز است و آینده کشور و فرزندان ما نیز در گرو شرکت مردم در انتخابات می‌باشد.

وی با اشاره به تلاش مسئولان برای فراهم کردن مقدمات دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ما با توجه به اینکه پیش بینی می‌کردیم این انتخابات به مرحله دوم کشیده شود، تمام امکانات لازم را از تجهیزات و تعرفه مورد نیاز در این استان برای مرحله بعدی انتخابات آماده شد.

وی افزود: الحمدالله تا الان همه امکانات برای این انتخابات در استان قم فراهم است و هم اینک ۷۴۷ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در این استان فعال می‌باشد.

آقامیری اظهار داشت: ۷۶ صندوق سیار اخذ رای نیز دراین استان نیز دایر است و درمناطق و مراکز پیش بینی شده ودربرخی روستاها فعال خواهد بود.

وی اظهار داشت:‌ ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که چهار مولفه مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی شامل مشارکت ،‌امنیت ،‌رقابت و سلامت دراین انتخابات مورد توجه قرار گیرد.

وی از مردم خواست که درهمین ساعات اولیه پای صندوق های رای حاضر شوند.
ایرنا قم/