تجلیل از دختران طلایی رزمی قم

دختران مدال‌آور طلایی هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم از مسابقات کشوری سال ۱۳۹۸ همراه با مربیان و داوران برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.

به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم تجلیل از مربیان و داوران فعال در برگزاری مسابقات استانی و حاضر در رقابت‌های کشوری سال ۱۳۹۸ و همچنین رزمی‌کارانی که با معرفی‌نامه هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم به پیکارهای قهرمانی کشور اعزام شده و مدال طلا کسب کرده بودند با حضور مسوولان هیات و اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مراسم سیده‌لیلا عنبری معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان همراه با زهره فلاح کارشناس امور بانوان این اداره کل، علی یزدی رئیس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم و علی‌محمدی نایب‌رئیس این هیات حضور داشتند و از ۳۳ بانوی موفق رزمی قم در سه گروه مربی، داور و قهرمان کشور تجلیل به عمل آمد.

رئیس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم در ادامه از اعطای مدارک مربیان شرکت کننده در دوره دان و مربیگری کیک‌بوکسینگ WKA خبر داد و افزود: احکام این عزیزان آماده شده و در دفتر هیات واقع در سالن ورزشی زیتون آماده تحویل به مربیان عزیز است.

علی یزدی خاطرنشان کرد: همچنین برخی از قهرمانان که در لیگ انفرادی سال قبل احکام خود را دریافت نکرده‌اند با مراجعه به دفتر هیات حکم خود را دریافت کنند، ضمن اینکه دوره مربیگری درجه سه تئوری در دو بخش آقایان و بانوان به عنوان پیش نیاز مربیگری تمامی رشته‌ها توسط این هیات برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سالن‌های اختصاصی رزمی مجوز فعالیت ندارند، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل استمرار شیوع ویروس کرونا، بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا در ورزش هنوز هیچ مجوزی برای استارت فعالیت باشگاه‌های رزمی صادر نشده و ورزشکاران به شکل انفرادی به تمرین می‌پردازند و توسط هیات‌ یا فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در سراسر کشور هیچ مسابقه‌ای فعلا برگزار نمی‌شود.

انتهای پیام /